Slider
Slider

Wyróżnieni i nagrodzeni

Pierwsza niedziela rozpoczynających się wakacji, stała się w naszej parafii pw. św. Bartłomieja w Kudowie Zdroju – Czermnej okazją do podsumowania rocznej formacji Służby Liturgicznej. Ministranci w naszej parafii przez cały rok zdobywają punkty za zaangażowanie w wypełnianie dyżurów liturgicznych oraz uczestnictwo w cotygodniowych zbiórkach.

Za roczną pracę zostali wyróżnieni medalami, dyplomami, a najlepsi zdobyli pamiątkowe puchary. Wielką radością naszej parafii jest fakt, że w tym dniu do grona członków Służby Liturgicznej dołączyło pięciu nowych ministrantów, a jeden ze starszych ministrantów został promowany na lektora.

Już nie możemy doczekać się naszego wakacyjnego wyjazdu do Energylandii w Zatorze.

 

ks. Damian Fleszer

 


POLECAMY

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


WARTO OBEJRZEĆ
WARTO USŁYSZEĆ- Homilia ks. Krzysztofa Herbuta – 07.10.2017 r.

NASI PARTNERZY
previous arrow
next arrow
Slider
projekt i wykonanie fiodesign.pl