NFOŚiGW w Świdnicy

93
0

W dniu 26 listopada 2018 r. w Świdnicy, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Duszpasterstwem Parlamentarzystów i Samorządowców Diecezji Świdnickiej zorganizował konferencję pt.: „Efektywność energetyczna i OZE – oferta finansowa i wsparcie doradcze”. Głównym celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie Projektu Doradztwa Energetycznego oraz przedstawienie informacji o aktualnych źródłach finansowania przedsięwzięć z obszaru gospodarki niskoemisyjnej, w tym efektywności energetycznej i OZE.

Konferencja zrealizowana została w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

Cykliczne spotkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem i gromadzą przedstawicieli samorządów, reprezentantów sektora komunalnego, naukowców, inżynierów i technologów, a także organizacje branżowe, instytucje finansowe oraz przedstawicieli rządu i administracji.

Spotkanie w Hotelu Merkury, poprzedziła msza św. w pięknej katedrze świdnickiej, sprawowana przez JE bpa Ignacego Deca, który uczestniczył także w części konferencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here