Tu Matka czeka na każde dziecko

Środkiem, jakiego powinniście używać dla uchronienia się przed zasadzką szatana, jest wasze poświęcenie się Mojemu Niepokalanemu Sercu. Kościół bowiem – chociaż wydaje się dziś rozdarty, zaćmiony i zwyciężony – został powierzony przez Jezusa straży waszej Niebieskiej Mamy, pełnej miłości. Pragnę mu pomóc, pocieszyć go i uleczyć za waszym pośrednictwem, synowie poświęceni Memu Sercu i uległe narzędzia Mojej matczynej woli.
Za waszym pośrednictwem wylewam balsam na jego bolesne rany, umacniam go w godzinach męki i opuszczenia, przygotowuję chwilę jego największej odnowy. Czynię to obecnie w bardzo szczególny sposób przez Mojego Papieża Jana Pawła II, który niesie wszędzie znak Mojej matczynej obecności. On daje wam znak do walki. On prowadzi was w walce. On uczy was odwagi i ufności. On już wam zapowiada Moje pewne zwycięstwo. Idźcie po drodze, którą wam wyznaczył, jeśli pragniecie przygotować ze Mną nową i promienną Pięćdziesiątnicę dla całego Kościoła” – te słowa do swoich umiłowanych synów kapłanów już w 1986 roku przez ks. Stefano Gobbiego kieruje do Maryja, a przez nich do każdego wierzącego chrześcijanina. Czy coś one straciły na aktualności? Zwraca szczególną uwagę na Jana Pawła II mówiąc o nim Mój Papież – wielką moją radością jest to, że w pierwszą sobotę grudnia tydzień przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia – zostaną „wprowadzone” relikwie św. Jana Pawła II, które Sanktuarium otrzymało od Jego osobistego sekretarza Stanisława Kard. Dziwisza. To ogromna nasza radość – obok figury M. B. Fatimskiej będą stały relikwie „papieża fatimskiego”, a z drugiej strony relikwie świętych dzieci fatimskich Hiacynty i Franciszka, które nam przekazał w październiku Jego Ex. Ks. Bp Ignacy Dec – po co to? Aby do nas „przemawiać” i pokazywać, że niebo, z którego przychodzi Piękna Pani, jest celem naszego ziemskiego życia i każdy do niego może wejść niezależnie czy jest się papieżem, czy tylko małym nie potrafiącym pisać dzieckiem. Obecność dzieci fatimskich i św. Jana Pawła II będzie jednocześnie dla nas wsparciem w naszej modlitwie różańcowej. 
Zapraszam serdecznie na sobotę 1 grudnia – początek godzina 20.00. W naszym Sanktuarium jest to zawsze sobota w duchu wynagradzającym – tak jak o to prosi Maryja w Fatimie – komunia św. wynagradzająca, 15 minutowa medytacja i Różaniec wynagradzający i później możliwość ucałowania relikwii zarówno świętych dzieci fatimskich jak i papieża fatimskiego św. Jana Pawła II – tu Matka czeka na każde swoje dziecko, aby wyciągało raniące Jej Serce kolce ludzkich grzechów.

o. Zdzisław Świniarski SSCC (Sercanin Biały)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here