Odwiedziny w Świdnicy

193
0

„Troszcząc się o każde dziecko przychodzące na świat i otaczając je czułą i rzetelną opieką, Kościół wypełnia swoje podstawowe posłannictwo” Jan Paweł II

W grudniu grupa dzieci z ERM-u i LSO z parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej z Nowej Rudy – Słupiec, wraz ze ks. Jackiem, kl. Łukaszem i Panią Anią, udała się na zaproszenie ks. Marcina Dolaka do Świdnicy. Celem wyprawy było seminarium, gdzie pracuje ks. Marcin i zimowa zabawa na lodowisku. Wyjazd rozpoczął się od zwiedzania seminarium i pokazania podopiecznym, że klerycy nie tylko się modlą i uczą, ale też mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań od ćwiczeń na siłowni do uprawiania sportu.

Po zwiedzaniu seminarium, na zaproszenie ks. Marcina cała grupa udała się do refektarza, czyli do jadalni na słodki poczęstunek, z czego byli zadowolenie najmłodsi podopieczni. Kolejnym punktem było lodowisko, na którym większych ofiar (na szczęście) nie było. Ostatnim punktem pobytu w Świdnicy było KFC,które odwiedziliśmy w celu wzmocnienia się po godzinnej jeździe na tafli lodowiska.

ks. Jacek Piskrzyński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here