Gala rozdania statuetek „Anioł Hospicjum” 2021

31
0
15 października 2021 br o godzinie 17:00 w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek „Anioł Hospicjum”.
 
Wszystkich obecnych w Teatrze gości przywitała Prezes Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu, Na ani Renata Wierzbicka. Po wręczeniu pięknych, wyjątkowych i ręcznie wykonanych statuetek „Anioł Hospicjum” odbyło się wystąpienie przybyłych gości. Całość uroczystości uwieńczył koncert zespołu Amicis. Po zakończonej uroczystości goście mogli kosztować pysznych babeczek upieczonych przez cukiernię Świerczyńscy, delektować się kawa, herbatą i sokami. 
 
Na sali nie zabrakło wolontariuszy, zaproszonych gości i osób im towarzyszących, przyjaciół i pracowników Hospicjum, przedstawicieli Zarządu Hospicjum. Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli urzędu miasta Wałbrzycha i Starostwa Powiatowego, w tym wiceprezydent Sylwii Bielawskiej i starosty Grzegorza Kwiatkowskiego.
 
„Anioły to super inicjatywa. Dla mnie to zaszczyt otrzymać statuetkę oraz mobilizacja i gotowość do jeszcze większej pomocy i poświęcenia” – komentuje współorganizator rajdu rowerowego na rzecz Hospicjum, Mariusz Wereszczynski.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here