Artystyczny profil dla przyszłych twórców

  • Napisany przez:

Jeśli chcesz nauczyć się pisać dobry artykuł, reportaż, wiersz, a nawet książkę, będziesz mógł iść tym tropem…

Zajęcia poprowadzi doświadczona literatka, dyrektor domu pracy twórczej w Bukowcu Agata Patralska-Obarewicz, absolwentka naszej szkoły, która właśnie w liceum zaczęła swoją wielka przygodę z pisarstwem. Na zajęciach nie tylko nauczysz się kochać słowo, ale i poznasz wybitnych ludzi, którzy będą zapraszani na cykliczne spotkania. 

Jeśli będziesz chciał nauczyć się malować, szkicować, pisać ikony, absolwentka lwowskiej akademii, artystka już z dokonaniami, wprowadzi Cię w świat , który nie tylko będzie sposobem na wolny czas, ale i sprawi, że zrozumiesz jak puste jest nasze życie bez sztuki. 

I w końcu teatr. Zajęcia teatralne, ruch, praca nad ciałem, warsztaty i wystawianie sztuk będzie pięknym podsumowaniem artystycznych drzwi do naszej szkoły. Wszystkie zajęcia będą profesjonalnie traktujące sztukę i jest możliwość uzyskać w trakcie tych zajęć odpowiednie dyplomy. 

Chcesz by Twoje życie nabrało kolorów, sensu, wiatru w skrzydła? 

Daj się ponieść sztuce na wysokie tony. W niepokalańskiej szkole czas na przygodę. To doświadczenie już zawsze pozostanie w Tobie. Czyniąc Twoje życie wyjątkowym. 

  • Agata Patralska-Obarewicz zajęcia literackie i dziennikarskie.
  • Klara Obarewicz zajęcia teatralne.
  • Patrycja Obarewicz zajęcia malarskie i plastyczne.

 

Nasi partnerzy