Idealne kino na czas epidemii

  • Napisany przez:
Kino z duszą to wyjątkowa inicjatywa kulturalna powstała w 2013 roku. Tym razem, z powodu epidemii, zamiast kolejnej – ósmej edycji festiwalu, zapraszamy na spotkania filmowe i projekcje, które w listopadzie i grudniu odbędą się w czterech miastach oraz w internecie.

Wszystkie filmy dokumentalne będą dostępne na stronie internetowej Kina z duszą od 6 listopada. Aby uzyskać dostęp do bazy filmów, wystarczy wysłać zgłoszenie przez wskazany formularz.

Kino z duszą to wyjątkowa inicjatywa kulturalna powstała w 2013 roku. Ideą przedsięwzięcia jest prezentowanie najciekawszych filmów dokumentalnych zrealizowanych przez polskich i zagranicznych twórców.

Organizatorem Spotkań Filmowych Festiwalu Kino z duszą 2020 jest Fundacja Areopag XXI, a współorganizatorem – Narodowe Centrum Kultury. Partnerem głównym wydarzenia jest Narodowy Instytut Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą „Polonika”.

Kino z duszą to przedsięwzięcie o charakterze non-profit. Dostęp do projekcji filmowych i spotkań z twórcami jest całkowicie bezpłatny.

Więcej:

https://kinozdusza.pl/

źródło – kinozdusza.pl

 

 

Link do festiwalu:

Nasi partnerzy