Rodzinne Niedziele na Starej Kopalni

  • Napisany przez:

Wczoraj, 9 maja, ruszyły pierwsze atrakcje dla najmłodszych. Centrum Kultury i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaplanowało cykl wycieczek turystycznych dla całych rodzin.

Co drugą niedzielę w Starej Kopalni znajdziemy super atrakcje. Czas spędzony aktywnie i dydaktycznie w rodzinnym gronie jest na wagę złota. Wraz z przewodnikiem odbędziemy podróż w głąb ziemi poznając historię miasta i doceniając pracę mieszkających w nim górników.

Z przewodnikiem – Panią Justyną Kożuch

Na razie nie możemy organizować typowych warsztatów, ale niebawem one ruszą! Ceramika, malunki, gry, wspólne robienie czako, zagadki, przygody, zabawy. A teraz zapraszamy na zwiedzanie nowej trasy podziemnej przygotowanej specjalnie dla rodzin. Jest dużo atrakcji dla dzieci, trasa jest skrócona, ale za to bardziej dynamiczna i nasycona przygodą – mówi przewodnik, Justyna Kożuch. Nie zabraknie także upominków i nagród za prawidłowe odpowiedzi zadawane podczas podziemnej wyprawy. Śnieżka nas zaopatruje w różne słodkości. Wystarczy dla każdego – dodaje Pani Justyna.

 

Wejścia:

Godz. 10:30 – dla rodziców z dziećmi w wieku 5-7 lat
Godz. 12:30 – dla rodziców z dziećmi w wieku 8-10 lat

Czas trwania wycieczki: 1 godz.
Koszt: 22 zł/os.

Bilety można zakupić przez internet lub w recepcji. Liczba miejsc jest ograniczona

Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki Stara Kopalnia.

red. Marta Chrisidu

Nasi partnerzy