7nieBo u Niepokalanek

  • Napisany przez:

Od kilku miesięcy przy klasztorze Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu trwał projekt „Nie emigruję – tu zostaję” w czasie którego sześć kobiet nauczyło się szyć różnego rodzaju torby i plecaki. Robią to na tyle dobrze, że zdecydowały się na utworzenie Przedsiębiorstwa Społecznego 7nieBo Spółka z o.o.

W poniedziałek 7nieBo zostało wpisane do KRS-u i może rozpocząć oficjalnie działalność. Zapraszamy więc do składania zamówień na torby, plecaki, nerki itp. Szyjemy także stroje dla dzieci przystępujące do I Komunii świętej – wkrótce cały wachlarz naszych możliwości. Spółkę tworzą kobiety, które z różnych powodów były w jakimś sensie „wykluczone” – teraz biorą życie w swoje ręce, chcą być samodzielne i niezależne od nikogo – czy to się uda? zobaczymy, ale zależy to od tego czy będziemy mieć zamówienia na pracę – prosimy więc – jeżeli ktoś chce coś uszyć – niech zrobi to w 7nieBie – zapraszamy.

Będzie to realna pomoc dla szóstki kobiet, którym życzymy żeby się udało.

s. Daniela

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”300″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy