Andrzejki – Szczęśliwi Miłosierdziem

  • Napisany przez:

„Szczęśliwi miłosierdziem” – pod takim hasłem dnia 30 listopada 2017 roku zorganizowano w Domu Parafialnym w Słupcu – kolejne Słupieckie Spotkanie Młodych. Około 60 osób ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Nowej Rudzie wraz z katechetami, nauczycielami i rodzicami bawiło się przez trzy godziny przy muzyce dobieranej przez rewelacyjnego DJ JOHNSONA. „Oczy zielone..” – łączyły pokolenia,  a LAMBADA – zmuszała do wysiłku iście z zajęć fitnessu.

Potem pizza, cola i chipsy – uzupełniały poziom szczęścia. Trzy godziny, a może TYLKO trzy godziny radosnego tańca przeplatanego konkursami i puszczaniem baniek mydlanych – to właśnie nasze imieniny św. Andrzeja 2017. Jedynym solenizantem na sali był Pan Andrzej Kruk – autor genialnych zdjęć, które niejednokrotnie zdobią stronę parafialną. Kochany Panie Andrzeju wszyscy życzymy Ci „Wiary, co góry przenosi. Nadziei, która nie gaśnie i Miłości w każdej ilości”. Zastawione stoły, świetna muzyka i radosna atmosfera to niewątpliwie sukces organizacyjny ks. Marcina ale dziękujemy także każdemu z młodych ludzi, którzy przygotowywali Kaplicę Dobrego Pasterza do Spotkania oraz po zakończonych tańcach pomogli ją posprzątać. Czekamy na kolejne Słupieckie Spotkania Młodych ćwicząc kroki do „Belgijki” – za rok zatańczy ją cała sala.

ks. Marcin Zawada

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”43″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy