Chojnów zaprasza ERM- owiczów

  • Napisany przez:

Co 2 lata młodzież z Eucharystycznego Ruchu Młodych, spotyka się na wspólnym świętowaniu- Ogólnopolskich Dniach Wspólnoty. Tym razem spotkanie odbędzie się w Chojnowie w dniach 1- 3 czerwca. Sercem spotkania ODW jest oczywiście Eucharystia, ale nie brakuję tam także wspólnego śpiewania, tańczenia, a to wszystko podczas wspaniałych koncertów. Te 3 dni spędzone na wspólnej zabawie, to wspaniała okazja do poznania innych młodych ludzi z całej Polski, a przede wszystkim umocnienia na drodze kroczenia za Jezusem. Do ODW młodzież przygotowuje się przez cały rok, wypełniając zadania z programu formacyjnego.

ERM- owicze z parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, również przygotowują się do tego ważnego spotkania, oglądając m.in.: film o błogosławionej Imeldzie- patronce dzieci pierwszokomunijnych, ucząc się piosenki o niej, modląc się.

ks. Adam Makiel

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”199″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy