Chwalcie łąki umajone

  • Napisany przez:

Chwalcie łąki umajone, Góry, doliny zielone. Chwalcie, cieniste gaiki, Źródła i kręte strumyki! W sobotę, w dzień Maryjny, w miesiącu maju, w którym sposób szczególny czcimy Matkę Bożą, grupa pielgrzymkowa, która w kwietniu podążała śladami Maryi przez Czorsztyn, Bukowinę do Zakopanego, spotkała się na Górze Wszystkich Świętych, by pokłonić się Matce Bożej Bolesnej. By wraz z duchowym opiekunem pielgrzymki ks. Marcinem podziękować Matce Bożej za ten wyjątkowy czas umacniania wiary. Pieśnią Maryjną i Litanią Loretańską do Najświętszej Maryi Panny rozpoczęliśmy nasze sobotnie spotkanie.

Towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda i wspaniała atmosfera. Nie mogło zabraknąć przy biesiadnym stole ojca naszej parafii Ks. Proboszcza Krzysztofa. Ognisko, przy którym można było upiec kiełbaskę, pyszne domowe ciasto, filiżanka kawy, czy herbaty, wszystko to sprawiło, że czuliśmy się, jak jedna rodzina. Był czas na rozmowy, wspomnienia z pielgrzymkowego szlaku, zabawę przy muzyce i oczywiście pamiątkowe zdjęcia. Matko Boża dziękujemy za ten dzień, za ludzi, których spotkaliśmy na swej drodze. Wdzięcznym strumyki mruczeniem, Ptaszęta słodkim kwileniem, I co czuje, i co żyje, Niech z nami sławi Maryję!

Agnieszka

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”193″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy