Ciebie pragnie moja dusza

  • Napisany przez:

Ośrodek Formacji Świętorodzinnej zaprasza na rekolekcje – warsztaty uwielbienia Boga tańcem: Twoje ciało stworzone dla uwielbienia (taniec izraelski, weekend podstawowy). Jeśli pragniesz pogłębić swoją relację z Bogiem, nauczyć się uwielbiać Boga ciałem poprzez gest i taniec, skorzystaj z zaproszenia.

Możemy nie tylko wypowiadać słowa do Boga, ale także mówić do Niego przez nasze ciało. Księga Psalmów mówi: Ciebie pragnie moja dusza, za Tobą tęskni moje ciało (Ps 63,2), albo w innym miejscu: Moje serce i ciało radośnie wołają do Boga żywego (Ps 84,3). Możemy wypowiadać nasze uczucia poprzez konkretne gesty w tańcu. Poruszanie się po kole wyraża nasze życie, nasze relacje z innymi”. 

Rekolekcje prowadzi ks. Paweł Sobczak MSF

Od kilkunastu lat uczestniczę w warsztatach uwielbienia Boga tańcem. Pragnę podzielić się wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. W trakcie rekolekcji zgłębiać będziemy głównie tajniki tańca izraelskiego. Przyjrzymy się również teologii ciała – ciało jako świątynia Boga. Czas rekolekcji może być okazją do pogłębienia akceptacji samego siebie, swego ciała oraz przyjęcia siebie jako daru.

Termin

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek 23 listopada 2018 r., godz. 17.30.
Trwają do niedzieli 25 listopada, godz. 14.00.

Miejsce:

Ośrodek Formacji Świętorodzinnej, ul. Zamkowa 10,
57-330 Szczytna (Szczytnik), tel. 748683207.

Udział w sesji można zgłosić na stronie
www.szczytnik.pl
wypełniając formularz lub bezpośrednio:

rekolekcjeszczytnik@gmail.com, tel. 797907402

Nasi partnerzy