Dni malowane tęczą

  • Napisany przez:

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz drogę mi w mroku, za to, że dni moje tęczą malujesz dziś Mamo z całego serca Ci dziękuję! W najpiękniejszy dzień w roku, kiedy pamiętamy w sposób szczególny o naszych mamach, obdarowując je kwiatami, miłym upominkiem jako wyraz naszej miłości i wdzięczności za trud codzienny i troskę, przychodzimy do Ciebie ukochana Mateczko.Ty jesteś naszą Niebieską Matką Maryjo.

W sobotnie popołudnie gromadzimy się w słupieckiej świątyni na majówce, by słowami litanii modlić się i dziękować za dar życia naszych mam, prosić by każdego dnia Dobry Bóg obdarzał je wszelkimi łaskami, a tym matkom, które zakończyły ziemskie pielgrzymowanie dał dostąpić oglądania Jego oblicza w niebie. Dzieci, które przystąpiły w niedzielę do Pierwszej Komunii Świętej uczestniczyły podczas Białego Tygodnia w nabożeństwach majowych. Licznie przybyły także w sobotę, a ks. Marcin dokonał obrzędu poświęcenia dewocjonaliów, które otrzymały w prezencie w tym pięknym dniu, kiedy przyjęły Pana Jezusa do swojego serca, jak również pamiątek, które dzieci nabyły w Częstochowie, do której pielgrzymowały, by podziękować Jasnogórskiej Pani za dar Pierwszej Komunii Świętej.

Przed Kościołem na poświęcenie czekały również rowery i hulajnogi. W Dniu Matki i mały i duży spieszy z życzeniami do swojej mamy, która zawsze jest blisko, uśmiechnięta, troskliwa, dbająca o swoje dziecko najlepiej, jak tylko potrafi. Niech Maryja dla każdej mamy będzie wzorem Matki. Kochane Mamy naśladujcie ją każdego dnia.

Agnieszka

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”202″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy