Dzień Jedności

  • Napisany przez:

W sobotę 21 Listopada w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela Świata i Matki Boskiej Szkaplerznej w Strzegomiu członkowie wspólnot Odnowy w Duchu Świętym z terenu Diecezji Świdnickiej brali udział w „Dniu Jedności”. Podczas spotkania świętowano również pięćdziesięciolecie Odnowy w Duchu Św. zarówno w Polsce jak i na świecie.

Sobotni program rozpoczęła Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Msza św., podczas, której Słowo Boże skierował do zgromadzonych w strzegomskim wieczerniku ks. Krzysztof Herbut – Duszpasterz grup modlitewnych Odnowy w Duchu Świętym w Diecezji Świdnickiej. Następnie uczestnicy udali się w Drogę Krzyżową ulicami miasta, aby po 3-godzinnym wędrowaniu dotrzeć do Góry Krzyżowej.

Spotkanie zakończyło się wspólną Agapą w Strzegomskim Centrum Kultury, której towarzyszył koncert uwielbienia Diakonii Effatha.

ks. Sławomir Augustynowicz

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”15″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Nasi partnerzy