I Mistrzostwa LSO w Piłkę Nożną

  • Napisany przez:

Dnia 1 grudnia 2018 roku na Hali OSiR w Wałbrzychu odbyły się I Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Wałbrzycha w Piłkę Nożną. Inicjatorem spotkania był ks. Sebastian Tomaszewski z Parafii Św. Józefa Oblubieńca w Wałbrzychu. Zawody odbywały się w dwóch grupach wiekowych ministrantów: młodszych i starszych.

Turniej zgromadził ministrantów wraz ze swoimi opiekunami z Wałbrzycha, Świdnicy i Świebodzic. I miejsc w kategorii młodszej i starszej z zajęli ministranci z parafii pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego ze Świebodzic. II miejsce w kategorii młodszych zajęli ministranci z parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca z Wałbrzycha , zaś w grupie starszych ministranci z parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wałbrzychu. III miejsce w grupie młodszych zajęli ministranci z  parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wałbrzychu, zaś wśród starszych ministranci z parafii pw. Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. 

Zwycięzcą gratulujemy.

 

Jacek Pawlik

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”338″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Nasi partnerzy