Jakich reform potrzebuje Polska?

  • Napisany przez:
Zapraszamy na spotkania z red. Stanisławem Michalkiewiczem w Wałbrzychu, Kłodzku i Świdnicy w dniach od 16 do 18 marca 2018 r.
 
Stanisław Michalkiewicz to znany i ceniony publicysta, oraz komentator w dziecinie szeroko pojętej polityki polskiej i międzynarodowej. Szczególnie zaś redaktor Michalkiewicz jest  znawcą historii i polityki w zakresie stosunków polsko – niemieckich i polsko – żydowskich oraz relacji światowej goepolityki.
 

Stanisław Michalkiewicz jest z wykształcenia prawnikiem i dziennikarzem. Obecnie pracuje jako publicysta „Najwyższego Czasu!”, „Magna Polonia” i „Naszej Polski”, współpracuje z Radiem Maryja. Jest także wykładowcą w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie oraz Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Tematem spotkania w Wałbrzychu16 marca 2018 r. (piątek) godz.: 17.00, ul. Słowackiego 8 – I piętro (obecnie siedziba Związku Strzeleckiego „Sudety”) i w Kłodzku w dniu 17 marca 2018 r. (sobota), godz.: 16.00, ul. Ignacego Daszyńskeigo 1  (Sala Konferencyjna Ojców Franciszkanów), będzie próba odpowiedzi na pytanie: JAKICH REFORM POTRZEBUJE POLSKA?

Tematem spotkania w Świdnicy – 18 marca 2018 r. ( niedziela), godz.: 15.00, ul. Basztowa 2 (Restauracja „Baszta Świdnicka”), będzie przedstawienie ciekawego problemu z zakresu geopolityki: POLSKA NA TLE POLITYKI ŚWIATOWEJ
 
Mamy nadzieję, że szeroka i gruntowana wiedza, znajomość tematyki, barwny, nietuzinkowy język narracji Pana redaktora Michalkiewicza, pozwoli nam poznać i zrozumieć te fakty, działania i decyzje obecnych kreatorów sceny politycznej w Polsce i na świecie, o których niestety, nie informują nas ani politycy, ani media głównego nurtu, a które i maja i będą mieć zasadniczy wpływ na losy Polski w zakresie jej istnienia jako suwerennego państwa, funkcjonowania i znaczenia na arenie międzynarodowej. 
Organizatorami spotkań są: Klub Magna Polonia Ziemia Kłodzka, Partia Wolność Oddział w Kłodzku, w Wałbrzychu i Świdnicy oraz Stowarzyszenie RKW – RKW Oddział w Wałbrzychu. Współorganizatorami spotkań w Wałbrzychu jest Związek Strzelecki „Sudety” w Wałbrzychu oraz Stowarzyszenie „Rodzina i Turystyka” w Rybnicy Leśnej, a w Kłodzku i w Świdnicy Akademia Długowieczności.
 
W trakcie spotkań będzie można nabyć książki autorstwa Stanisława Michalkiewicza, dostępne raczej w tzw „drugim obiegu”. Zatem, będzie to jedna z niewielu okazji, by zainteresowani mogli te publikacje zakupić, zyskując przy tym autograf autora. 
 
Polecamy też odwiedziny autorskiej strony internetowej red. Stanisława Michalkiewicza, na której regularnie zamieszcza on swoje publikacje: www.michalkiewicz.pl
 
 

Ci, którzy być nie mogą, będą mieli okazje zobaczyć relacje filmowe z odbytych Spotkań w mediach internetowych. 

WSTĘP WOLNY!!!

Elżbieta Cygan, Magna Polonia Ziemia Kłodzka

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”118″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy