Klikamy dla dzieci z W-cha

  • Napisany przez:
Jak co roku, 15-17 grudnia będzie można wygrać dofinansowanie dla potrzebujących dzieci z Wałbrzycha. Odbędzie się wielka międzynarodowa akcja Project for Awesome.
Wystarczy ZAGŁOSOWAĆ na filmik o tych dzieciakach. TO NIC NIE KOSZTUJE.
Dołącz do wydarzenia. Udostępnij je. Podaj ten apel dalej. Namów przyjaciół, rodzinę, znajomych.
Żeby co roku dostać informację o tej akcji dołącz do grupy: https://www.facebook.com/groups/273003549889538/
 
MIEJSCE GŁOSOWANIA : link podamy 15 grudnia o 18.00 na stronie: https://www.facebook.com/events/1572511022784083/.
MOŻEMY GŁOSOWAĆ: tylko przez 2 doby: od 15 grudnia (godzina 18.00) do 17.grudnia do 18.00.
 
Jeśli zdobędziemy więcej głosów niż inne organizacje dobroczynne DZIECIAKI dostaną dofinansowanie z międzynarodowego konkursu Project for Awesome.
 
Chodzi o dzieciaki, którymi opiekuje się Fundacja Garczyńskiej najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha- Sobięcina. Prowadzi dla nich czynną codziennie Świetlicę. Tu mogą się ogrzać, zjeść posiłek, dostać buty, które nie są dziurawe i kurtkę, która ochroni przed zimnem. Tu odrabiają lekcje i dostają pomoc w nauce. Codziennie od godziny 14.00 około 30stka dzieci, w wieku od 5 do 16 lat ma tu bezpieczne miejsce.
 
Te dzieci żyją w dzielnicy gdzie bywa, że w mieszkaniach nie ma łazienki, prądu, ogrzewania, bywa, że dziecko nie ma własnego łóżka. W życiu tych dzieci problemem jest wszystko: pożywienie, ubranie, buty, podręczniki, przybory szkolne i środki higieny.
 
Fundusze są potrzebne na karmienie dzieci i zajęcia edukacyjne. Dlatego tak bardzo ważne jest na głosowanie na nasz filmik.
 
Pamiętaj: co piąte dziecko, które codziennie mijasz na ulicy, nie zjada ciepłego posiłku!
 
Udało się dostać dofinansowanie już 2 razu uda się i po raz trzeci 🙂 Jeśli chcecie łatwiej znaleźć wydarzenie w przyszłym roku zapraszamy do naszej grupy na facebooku – będziemy jej używać tylko przy okazji Project for Awesome.
 
Fundacja Edukacyjna im. S. Wandy Garczyńskiej
 

Nasi partnerzy