Koncert Wiedeński

  • Napisany przez:

Grupa Seniorów z parafii pw. Chrystusa Króla z Głuszycy z niecierpliwością oczekiwała wyjazdu na Koncert Wiedeński do Starej Kopalni w Wałbrzychu. Jak opisują warto było czekać! W sobotę 18 listopada –  40 osobowa grupa uczestniczyła w tym niesamowitym wydarzeniu.

Na scenie pojawili się fantastyczni, wybitni, polscy soliści operowi, laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych oraz wirtuozi skrzypiec. Muzyka klasyczna została przedstawiona lekko, z poczuciem humoru, ale jednocześnie z pełnym profesjonalizmem.

Wrażenia były niesamowite, kontakt ze sztuką nie tylko uwrażliwia, ale również pobudza nasze zmysły i chęci poznawania jeszcze więcej.

Wyjazd dopiero dobiegł końca, a Nasi Seniorzy już pragną kolejnych wrażeń…

Joanna Stadnik

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”35″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy