Marksizm kulturowy w natarciu

  • Napisany przez:

O tym w jaki sposób twórcy kultury, zamiast ją rozwijać prowadzą do destrukcji kultury europejskiej, mówił Krzysztof Karoń podczas cyklu wykładów na terenie diecezji świdnickiej.

Krzysztof Karoń jest autorem i twórcą strony internetowej www.historiasztuki.com.pl, znawcą i demaskatorem ideologii marksizmu kulturowego oraz jego zgubnego wpływu na współczesną kulturę, sztukę, ekonomię, media i relacje społeczne.

Na terenie diecezji świdnickiej odbyły się trzy spotkania: 18 stycznia w Wałbrzychu, 19 w Kłodzku i 21 stycznia w Strzegomiu. Podczas wykładów prelegent obnażał i demaskował przekaz ideologiczny marksistów kulturowych na przykładzie nominowanego, polskiego kandydata do Oskara, filmu „Pokot” w reżyserii Agnieszki Holland, oraz na podstawie powieści Olgi Tokarczuk pt. „Prowadź swój pług przez kości umarłych”.

Organizatorami i współorganizatorami spotkań były: Klub Magna Polonia Ziemia Kłodzka, Stowarzyszenia RKW – RKW Oddział Wałbrzych, Stowarzyszenie „Rodzina i Turystyka” w Rybnicy Leśnej, Partia „Wolność” Oddział w Kłodzku i Klub Gazety Polskiej w Strzegomiu.

Poniżej pełny zapis niezwykle interesującego spotkania w Kłodzku.

Mirosław Jarosz

 

 

Nasi partnerzy