Myślą o rówieśnikach

  • Napisany przez:

Dzieci z grup misyjnych działających w SP 105 oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Świdnicy, wspólnie z paniami katechetkami, spotkały się na warsztatach misyjnych, by wykonać różańce w związku z przeżywanym obecnie miesiącem różańcowym oraz zbliżającym się Tygodniem Misyjnym. Warsztaty poprowadziła s. Krystyna, klawerianka.

W ciągu dwóch godzin wykonano ponad 60 różańców: z kolorowych koralików oraz metodą supełkową. Będzie można nabyć je w Niedzielę Misyjną – 21 października –  w kościele pw. św. Józefa po Mszy św. o godz. 10.30 oraz w katedrze po Mszy św. o godz. 11.30.

Zebrane ofiary zostaną przekazane na cele misyjne.

Już dzisiaj składamy BÓG ZAPŁAĆ wszystkim, którzy włączą się w tę piękną dziecięcą inicjatywę misyjną.

Tekst MW

Zdjęcia MW

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”303″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy