Nagroda dla Dawida

  • Napisany przez:

Dawid Pluta, uczeń klasy III a Szkoły podstawowej Nr 1 w Pieszycach, został laureatem Diecezjalnego Konkursu plastycznego „Duch Święty i Jego dary w życiu Jana Pawła II”, zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Wałbrzychu.

Dawid pod opieką szkolnej katechetki – s. Beaty Huszczo, w towarzystwie rodziny 13 kwietnia br. odebrał z rąk JE Biskupa Adama Bałabucha oraz Leonarda Górskiego – dyrektora wałbrzyskiej placówki oświatowej nagrodę za zdobyte I miejsce w kategorii klas I – III. Gratulujemy!

 

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział na etapie szkolnym i pogratulować pomysłowości i podjętego wysiłku. Dziękujemy Rodzicom za mobilizację i wsparcie dzieci. Każdy trud przynosi sukcesy i zwycięstwa te małe i wielkie.

 

Konkurs zachęcał uczniów do otwierania się w swoim codziennym życiu na dary Ducha Świętego oraz pobudzał uczniów do naśladowania św. Jana Pawła II w powierzaniu się Duchowi Świętemu.

 

Beata Huszczo FM

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”163″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy