O różańcu do granic

  • Napisany przez:

W sobotnie popołudnie w kościele pw. Chrystusa Króla w Głuszycy członkowie Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży diecezji świdnickiej mogli wysłuchać świadectwa p. Lecha Dokowicza. Prelegent mówiąc o swojej drodze do Pana Boga podzielił się również swoim doświadczeniem z organizacji „Wielkiej Pokuty” i „Różańca do granic”.

Było to przepiękne świadectwo jego nawrócenia i wiary. Podczas konferencji pokazał na własnym życiu realność nawrócenia i istnienia piekła.

Zwrócił uwagę na istotę ojcostwa i siłę modlitwy jako fundamentu każdego działania. Wskazał na konieczność zawierzenia i oddania się w całości Jezusowi, a także wskazał na właściwe rozumienie miłosierdzia. – To Bóg nas prowadzi i tylko dzięki wierze i oddaniu w Jego ręce jesteśmy w stanie przezwyciężyć realne zło i szatana -mówił prelegent.

W niedzielę 26 listopada o godz. 16.00 kolejne spotkanie w kościele św. Mikołaja w Świebodzicach.

ks. Sławomir Augustynowicz

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”38″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Nasi partnerzy