Opłatek służb pielgrzymkowych

  • Napisany przez:

W dniu 20 grudnia odbyło się w parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Kudowie – Zdrój spotkanie opłatkowe służb pielgrzymkowych Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Przybyli na nie mieszkańcy parafii, ale i przyjaciele z Kudowy. Na spotkaniu, któremu przewodził przewodnik starszy pielgrzymki ks. prałat Romuald Brudnowski nie mogło zabraknąć przedstawicieli służb porządkowych, medycznych oraz sekretariatu.

Wspólny śpiew kolęd przeplatany był wspomnieniami z ubiegłorocznej pielgrzymki. Pojawiły się także sugestie i propozycje dotyczącej najbliższej jubileuszowej XV Pieszej Pielgrzymki naszej diecezji do tronu Matki na Jasnej Górze. Bowiem coraz bardziej zbliża się czas, by rozpocząć do niej intensywne przygotowania.

ks. dr Damian Fleszer

 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”92″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy