Rekolekcje u Pallotynów

  • Napisany przez:

Serdecznie zapraszamy do rekolekcyjnego przeżycia Wielkiego Tygodnia. Można wziąć udział w całości, albo w kilku dniach rekolekcji. Betania – Wieczernik – Ogród Oliwny – Kalwaria – Pusty Grób. To szlak, jaki przeszedł nasz Zbawiciel w ostatnim tygodniu swojego  ziemskiego życia. W ramach rekolekcji Wielki Tydzień w klasztorze pragniemy przejść go razem z Jezusem.

Prowadzić nas będzie codzienna liturgia – jutrznia, nieszpory oraz Msza św. Poza tym przewidziany jest czas na osobistą modlitwę Słowem Bożym, w czym pomocne będą konferencje przygotowane przez kapłana prowadzącego rekolekcje. Duchowny sprawujący opiekę nad grupą pozostaje także do dyspozycji rekolektantów celem odbycia indywidualnej rozmowy lub spowiedzi świętej. W zależności od zainteresowania uczestników istnieje możliwość popołudniowego wyjazdu do pobliskich miejsc kultu.

Dzień kończy się Apelem Jasnogórskim i wspólnym dzieleniem się. Propozycja skierowana jest do wszystkich, którzy chcą w sposób niestandardowy, a zarazem głęboki, przeżyć ten najważniejszy tydzień roku liturgicznego. Nie ma wymogu wcześniejszego uczestnictwa w jakiejkolwiek formie rekolekcji proponowanej przez Dom Rekolekcyjny Księży Pallotynów w Ząbkowicach.

Koszt: 75 zł (za dobę z pełnym wyżywieniem). Koszt całości będzie zależny od ilości dni spędzonych w naszym domu.

Informacje i zgłoszenia: ks. Marek Chmielniak SAC, tel 506353838, informacje@rekolekcje.org

 

 
 

Nasi partnerzy