Rocznica I Komunii Św.

  • Napisany przez:

O spotkaniu z najlepszym przyjacielem – Panem Jezusem –  rozmawiał z dziećmi ks. Klaudiusz Wollek, proboszcz parafii pw. św. App. Piotra i Pawła w Długopolu Górnym. Do niedawna ks. Klaudiusz był wikariuszem parafii pw. NMP Królowej Polski w Głuszycy,  w ubiegłym roku przygotowywał dzieci do pierwszej Komunii św.

Dzieci, które już od roku mogą w pełni uczestniczyć we mszy św. i przyjmować komunię, po pojednaniu się z Panem Bogiem, jeszcze raz włożyły swoje piękne białe stroje i uczestniczyły w uroczystej mszy św.

Ks. Klaudiusz podczas homilii,  prosił dzieci, aby nie zapominały o Jezusie, najwierniejszym przyjacielu, który zawsze je wysłucha, pomoże i nigdy nie opuści.

Na zakończenie wszyscy ustawili się do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

 

Inka Zembrzuska

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”225″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy