Rodzinny Dzień Dziecka

  • Napisany przez:

Dnia 26 maja w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Polanicy Zdrój, odbył się Rodzinny Dzień Dziecka. Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią sprawowaną przez ks. Biskupa Antoniego Długosza, znanego zarówno przez starsze jak i młodsze dzieci oraz ich rodziców. Ks. Biskup, który swoje kazanie skierował przede wszystkim do najmłodszych, ale także do ich rodziców i pozostałych obecnych uczył, że  Matka Boża jest Matką nas wszystkich. Po mszy św. odbył się koncert ks. Biskupa Antoniego.

W czasie trwania rodzinnego świętowania odbyły się również prezentacje Ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Straży Pożarnej, Policji, motocykli, oraz wiele innych atrakcji.

Przedstawicielki Eucharystycznego Ruchu Młodych z parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy uczestniczyły również w spotkaniu w Polanicy, aby w ramach formacji animatorów uczyć się wspólnego wychwalania Pana Boga i  prowadzenia animacji na tego typu spotkaniach.

Ks. Adam

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”206″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy