Rzeczką szanty płyną

  • Napisany przez:

Natchnieni zeszłorocznym wydarzeniem, dzięki wsparciu Gminy Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu jak i grupie niezawodnych Sponsorów mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na koncert z żeglarską nutą u podnóża Wielkiej Sowy, który odbędzie się w ostatnią sobotę wakacji, czyli 25.08.2018 – rozpoczęcie imprezy godzina 13.00 !

Po raz kolejny wspaniały klimat będą tworzyć cztery zespoły. Mamy przyjemność gościć na scenie wspaniały Zespół Szantowy NAJLEPSZY TIM ze Świebodzic, ZESPÓŁ BANANA BOAT jak i niezapomniany duet: Andrzeja Koryckiego oraz Dominikę Żukowską. Po raz pierwszy będziemy mogli u nas słuchać i oglądać Zespół JAN i KLAN, laureata wielu festiwali szantowych,  który zgodził się wystąpić w dwóch odsłonach podczas naszego sierpniowego wieczoru.

Podczas koncertu zapraszamy do części z plenerowym cateringiem, gdzie serwowana będzie m.in nasza ZUPA RYBNA, zapraszamy do oglądania i nie tylko oglądania stoisk z lokalnymi wyrobami, towarami i pracami lokalnych wystawców i artystów. Dla najmłodszych przygotowujemy gry i zabawy oraz upragnione malowanie buziek przez „ciocię Roxi” z Letniej Szkoły Żeglarskiej w Boszkowie, gdzie dzieciaki wspaniale spędzają czas na obozach żeglarskich!.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE wszystkich miłośników piosenek żeglarskich, szant, i morskich ballad – LICZYMY NA WAS !

Organizatorzy

Nasi partnerzy