Śniadanie Wielkanocne w Caritas

  • Napisany przez:

Wzorem lat ubiegłych, Caritas Diecezji Świdnickiej, spotkaniem przy wspólnym stole rozpoczął przeżywanie Wielkiego Tygodnia dla samotnych i potrzebujących, które odbyło się w Piławie Górnej. Na spotkanie przygotowane przez pracowników Caritas i Miejskiego Ośrodka Pomocy w Piławie

Górnej zaproszono potrzebujące osoby. Spotkanie rozpoczęło się od poświęcenia pokarmów oraz wspólnej modlitwy. Składając życzenia, Ksiądz Radosław Kisiel – dyrektor Caritas Diecezji Świdnickiej powiedział, że wszechobecność Pana Boga powoduje, iż nigdy nie jesteśmy sami nawet w cierpieniu czy samotności.

Dlatego każde spotkanie przy świątecznym stole jest przejawem jedności i ludzkiej życzliwości świadczącej, że nikt z nas nie powinien być sam. Łącząc się we wspólnocie z obecnymi podziękował za łaskę bycia razem.
Życzenia na nadchodzące święta również przekazała również pani Zuzanna Bielawska – Burmistrz Piławy Górnej.
Na zakończenie spotkania każdy z potrzebujących otrzymał na nadchodzące święta Wielkiej Nocy paczkę ufundowaną przez Urząd Miasta Piława Górna i Caritas Diecezji Świdnickiej.
Spotkanie przy świątecznym stole rozpoczęło cykl spotkań z osobami potrzebującymi naszej Diecezji, które będzie miało miejsce w Bielawie, Nowej Rudzie, Wałbrzychu czy Świdnicy.

Ks. Daniel Rydz

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”148″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy