Spotkanie z dr Jerzym Jaśkowskim

  • Napisany przez:

Klub Magna Polonia Ziemia Kłodzka, Partia Wolność Oddział Kłodzko oraz Stowarzyszenie STOP NOP Kłodzko, zaprasza wszystkich mieszkańców Ziemi Kłodzkiej oraz gości, wszystkich zainteresowanych tematyką jakże cennego dla każdego z nas zdrowia, na wyjątkowe spotkanie z dr Jerzym Jaśkowskim – lekarzem, którego celem jest zawsze wyleczenie ludzi, a nie wpędzanie ich w chorobę, zgodnie z zasadą „Primum non nocere”.

Tematem Spotkania w Kłodzku jest wykład: „CHOROBY JATROGENNE, CZYLI CHOROBY SPOWODOWANE PRZEZ MEDYCYNĘ”

Dr Jerzy Jaśkowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, lekarzem o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, wybiegającej szeroko poza zakres medycyny. Człowiek, który leczy holistycznie, który poszukuje i działa na przyczynę choroby, a nie tylko na jej skutki.

Dr Jaśkowski traktuję swój zawód jako powołanie do pomocy pacjentowi w dochodzeniu do zdrowia i utrzymaniu go, a nie o zyski koncernów farmaceutycznych. W systemie służby zdrowia, w którym pacjent jest tylko nr statystycznym lub peselem, lekarz, dla którego ten pacjent i jego dobro jest podmiotem, jest tym którego porad chcemy słuchać.

W trakcie Spotkania będzie można zakupić książki oraz publikacje, których autorem jest dr Jerzy Jaśkowski.

WSTĘP WOLNY!

Nasi partnerzy