Spotkanie z Witoldem Gadowskim

  • Napisany przez:

Klub Magna Polonia Ziemia Kłodzka oraz Urząd Miasta Kudowa Zdrój zaprasza na Spotkanie autorskie z redaktorem Witoldem Gadowskim, którego tematem przewodnim będzie odpowiedź na pytanie: Czy Europie potrzebna jest nowa krucjata?

Witold Gadowski to znany i uznany dziennikarz, reżyser filmów dokumentalnych publicysta i komentator polityczny. To niezależny twórca, dziennikarz śledczy, redaktor Radia Wnet, korespondent wojenny w czasie konfliktu na Bałkanach, znawca i demaskator religii i fundamentalizmu Islamu, Wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Człowiek mediów, który na mediach zna się jak mało kto, człowiek odważny i bezkompromisowy i dlatego jest pomijany przez media mainstreamu, ze szkodą dla tych mediów oczywiście. 

Nie znaczy to jednak, że głos Gadowskiego nie liczy się w debacie publicznej i nie jest słyszany. Jest jak najbardziej, bo Gadowskiego cytują i na Gadowskiego się powołują. Jego cotygodniowe Komentarze Tygodnia mają stałą wielotysięczna widownię, a komentarze Witolda Gadowskiego się po prostu czeka. 

Outsider polskich mediów ponownie odwiedzi Ziemię Kłodzką, bo ma tutaj jak zawsze wiernych widzów, słuchaczy i czytelników.

Zapraszamy zatem wszystkich, dla których ważna jest wolność słowa i odpowiedzialność za słowo, kto chce posłuchać faktów i prawdy, a nie propagandy. Gadowski mówi jak jest i ten głos jest dzisiaj głosem sumienia polskich patriotów, dla których Polska – Ojczyzna to wielka rzecz! 

SPOTKANIE odbędzie się w Kudowie Zdroju, w dniu 20 maja 2018r w Klubie Seniora, ul. Zdrojowa 27. Początek godz.17:00 

W trakcie Spotkania będzie można kupić książki autorstwa Witolda Gadowskiego i egzemplarze Pisma Magna Polonia. To wyjątkowa okazja – bo to publicystyka i prasa na najwyższym poziomie i do tego wciąż niedostępna sieciach sprzedaży książek i prasy na terenie kraju. 

Spotkanie z Gadowskim, to najlepszy sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia!

 

WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy serdecznie!

Elżbieta Cygan

Nasi partnerzy