Turniej Mikołajkowy w Głuszycy

  • Napisany przez:

W Głuszycy 2 grudnia br., odbył się Turniej Mikołajkowy organizowany przez MKS Włókniarz Głuszyca. Wzięły w nim udział kluby: KS Berit, MKS Włókniarz i MKS Szczawno-Zdrój, z których kluby wystawiły po 2 drużyny w każdej z kategorii: trzy drużyny młodsze (2008-2009) i trzy drużyny starsze (2005-2007).

Wyniki meczów przedstawiają się następująco:

Kategoria 1 – Drużyny Młodsze:

1 miejsce – KS Berit,

2  miejsce – MKS Włókniarz,

3 miejsce – MKS Szczawno-Zdrój.

Kategoria 2 – Drużyny Starsze:

1 miejsce – MKS Włókniarz,

2 miejsce – MKS Szczawno-Zdrój,

3 miejsce – KS Berit.

Na koniec Turnieju Mikołajkowego zostały wręczone medale dla każdego z uczestników oraz puchary dla każdej z drużyn. Ponad to nagrody otrzymali jeszcze : najlepszy bramkarz oraz strzelec.

Jacek Mastalerz

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”45″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy