Tylko dziś!!! Zagłosuj dla dzieci!!!

  • Napisany przez:

Jak co roku, 15-17 grudnia można wygrać dofinansowanie dla potrzebujących dzieci z Wałbrzycha. Odbędzie się właśnie wielka międzynarodowa akcja Project for Awesome.
Wystarczy ZAGŁOSOWAĆ na filmik o tych dzieciakach. TO NIC NIE KOSZTUJE.

Głosujemy:
1. Kliknij na link POMAGAM DZIECIOM

następnie

2. Kliknij na kwadracik po prawej stronie ‚nie jestem robotem’
3. Kliknij prostokącik VOTE
Gotowe:)

 


Można głosować tylko do niedzieli 17. grudnia, godzina 17.00. PAMIĘTAJMY- Z jednego urządzenia (komputer, smartphone, notebook) będzie można oddać 1 głos.

Dołącz do wydarzenia. Udostępnij je. Podaj ten apel dalej. Namów przyjaciół, rodzinę, znajomych.

Jeśli zdobędziemy więcej głosów niż inne organizacje dobroczynne DZIECIAKI dostaną dofinansowanie z międzynarodowego konkursu Project for Awesome.

Chodzi o dzieciaki, którymi opiekuje się Fundacja Garczyńskiej najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha- Sobięcina. Prowadzi dla nich czynną codziennie Świetlicę. Tu mogą się ogrzać, zjeść posiłek, dostać buty, które nie są dziurawe i kurtkę, która ochroni przed zimnem. Tu odrabiają lekcje i dostają pomoc w nauce. Codziennie od godziny 14.00 około 30stka dzieci, w wieku od 5 do 16 lat ma tu bezpieczne miejsce.

Te dzieci żyją w dzielnicy gdzie bywa, że w mieszkaniach nie ma łazienki, prądu, ogrzewania, bywa, że dziecko nie ma własnego łóżka. W życiu tych dzieci problemem jest wszystko: pożywienie, ubranie, buty, podręczniki i przybory szkolne, środki higieny.

Fundusze są potrzebne na karmienie dzieci i zajęcia edukacyjne. Dlatego tak bardzo ważne jest na głosowanie na nasz filmik.
Pamiętaj: co piąte dziecko, które codziennie mijasz na ulicy, nie zjada ciepłego posiłku!

Udało się dostać dofinansowanie już 2 razu uda się i po raz trzeci 🙂 Jeśli chcecie łatwiej znaleźć wydarzenie w przyszłym roku zapraszamy do naszej grupy na facebooku – będziemy jej używać tylko przy okazji Project for Awesome

Nasi partnerzy