„U Proboszcza w ogródku”

  • Napisany przez:

W Głuszyckich salkach katechetycznych w poniedziałek 20 listopada ruszyło pierwsze spotkanie z cyklu „U Proboszcza w ogródku”. Pomysłodawcą tego wydarzenia są osoby z Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, które pragną dbać o formacje swoją i innych. Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu – mają charakter formacyjny i są przeznaczone dla osób dorosłych, na specjalne zaproszenie proboszcza.

W pierwszym cyklu 16 osób rozpoczęło spotkanie od bufetu kawowego i słodkiego poczęstunku. Następnie uczestniczyli w katechezie pt.: „Naczynia liturgiczne” prowadzonej przez ks. Adama Makiela. Na koniec miała miejsce żywa dyskusja w sympatycznym towarzystwie, wspólną modlitwą zakończono spotkanie.

Drugi cykl „U Proboszcza w ogródku” odbędzie się 18 grudnia br.

Joanna Stadnik

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”34″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy