Warsztaty medialne w Świdnicy

  • Napisany przez:

Współczesny rozwój techniki spowodował modę na szybkie, skrótowe porozumiewanie się. Młodzież  nie ma czasu na pełne, dokładne wyrażanie swoich myśli i poglądów. Rozmawiają wysyłając do siebie sms-y. Emocje opisują za pomocą emotikonów. Współczesny język młodzieżowy chociaż niezwykle kreatywny, cechuje bylejakość, co ma niestety swój przekład w komunikacji międzypokoleniowej.

Czy chcemy i możemy to zmienić?

Zapraszamy zainteresowanych młodych ludzi na warsztaty  medialno-filmowe, które odbędą się już w najbliższy piątek tj. 7 grudnia w godz. 15.30-19.30 w  parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Świdnicy. Projekt skierowany jest do mieszkańców powiatu: wałbrzyskiego, świdnickiego, kłodzkiego i dzierżoniowskiego. Podczas warsztatów zaplanowano spotkanie z doświadczonym dziennikarzem prasowym, który przybliży rolę języka ojczystego w kontaktach społecznych, w nadawaniu komunikatów, pokaże uczestnikom jak napisać notatkę prasową, artykuł.

Projekt pod nazwą „#czilautowaklima czyli warsztaty medialno-filmowe”zostanie zrealizowany w ramach konkursu na mikrodotacje zorganizowanego przez Fundację Katolicka Inicjatywa Berit – operatora Projektu pt.: #SPOŁECZNIEODPOWIEDZIALNI finansowanego ze środków Programu FIO 2018.

Kontakt: Maggiew@op.pl

Nasi partnerzy