Warsztaty Talitha kum

  • Napisany przez:

Wspólnota Przymierze Miłosierdzia, której twórcami są o. Enrique Porcu i Antonello Cadeddu, zaprasza na warsztaty ewangelizacyjne Talitha kum . Jest to propozycja dla osób między 15 a 30 rokiem życia, które chcą doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem oraz pozwolić, by w ich życiu coś zmieniło się na lepsze. Talitha kum to dwudniowe rekolekcje, pełne zaskakujących dynamik, konferencji, modlitw i niespodzianek. które będą prowadzone przez misjonarzy świeckich ze wspólnoty oraz przez członków wspólnoty ,,Przymierze Miłosierdzia” ze Świdnicy.

Jeżeli zależy Ci na prawdziwej Miłości,

Jeżeli cenisz szczere relacje,

Jeżeli pragniesz odczuwać radość i pokój,

Jeżeli chcesz bliższej poznać Boga…

To będzie najlepsze wydarzenie dla Ciebie!

Warsztaty odbędą się 16 – 17 czerwca w parafii św. Józefa w Świdnicy. Koszt warsztatów to 60 zł (poczęstunek, obiady). W trakcie warsztatów istnieje możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Start  godzina 8.30.

Zapisy prosimy kierować na adres mailowy: swidnica@talithakum.pm Przy rejestracji mailowej, prosimy podać: imię, nazwisko, nr telefonu, miejscowość. Informacje można uzyskać telefonicznie nr: 798 415 916 

Kiedy ostatni raz czułeś się wolnym jak ptak?

Kiedy z radości skoczyłeś wysoko, bo nie mogłeś wytrzymać na ziemi?

Kiedy czułeś, że nie jesteś sam z tym wszystkim, z czym się zmagasz?

Gotowy/ gotowa na spotkanie?

Im bardziej myślisz, że to nie dla Ciebie, tym szybciej biegnij na Talitha Kum!

Zapraszamy do kontynuacji przygody z Panem Bogiem w ramach spotkań naszej wspólnoty (w każdy poniedziałek o godz. 19:00 w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Świdnicy) oraz w ramach realizowanych przez nas posług.

 

 

Nasi partnerzy