Wizyta patriotów polskich w Auschwitz

  • Napisany przez:
 Dzięki redaktorowi Piotrowi Konczarowskiemu z emisjaTV,  możemy zobaczyć co obecnie dzieje się w Obozie Zagłady KL Auschwitz pod zarządem Pana dyrektora Cywińskiego. To, że nie dzieje się dobrze, widać na filmie. Działania propagandowe Dyrekcji tego Muzeum zmierzają do tego,
 
by wszyscy odwiedzający Obóz, nie dowiedzieli się, że w KL Auschwitz byli masowo mordowani także Polacy.
 
Obecnie dokłada się też wszelkich starań, by nie eksponować pamiątek, dokumentów, artefaktów związanych z działaniem Polskiego Ruch Oporu, który w Obozie organizował Ochotnik do Auschwitz – rotmistrz Witold Pilecki. To jak mniemam celowe działanie, by miliony odwiedzających ten największy na świecie Obóz Śmierci, nie dowiedziały się o tym. 
 Nie dziwi nas zatem fakt, że Pani Azari, Ambasador Izraela w Polsce, opowiada takie głupoty na cały świat o polskich obozach zagłady. Pani Azari jest niedouczona i do tego wykazuje  złą wolę w stosunku do Polski i Polaków. 
 My także tej wiedzy często nie mamy i dlatego może warto się douczyć, warto poznać prawdę. Prawda bowiem istnieje, tylko kłamstwa się wymyśla!
 
Dziękuję wszystkim polskim  patriotom, którzy dzisiaj odwiedzili KL Auschwitz, modlili się tam za pomordowanych i  złożyli kwiaty. Także za to, że weszli na teren Obozu nie wstydząc się polskich flag. 
Dziękuję też Piotrowi Konczarowskiemu i współpracownikom za relacje. 
 Nie mogłam dzisiaj, tj. 10 marca 2018r. być tam z nimi, ale solidaryzując się z obecnymi w KL Auschwitz, udostępniam link do obszernej relacji filmowej z wizyty polskich patriotów w Obozie Zagłady KL Auschwitz.
                              
Elżbieta Cygan, Klub Magna Polonia Ziemia Kłodzka 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasi partnerzy