Zdolni KSMowicze

  • Napisany przez:

Będąc w KSM podejmujemy wiele działań, łączymy wspólne zainteresowania oraz pasje, dzięki temu powstają ciekawe dzieła i projekty. Co roku każdy oddział przygotowuje ręcznie robione ozdoby na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia. W to co robimy wkładamy dużo serca. 

Oddział w Nowej Rudzie – Słupcu słynie z przepysznych wypieków takich jak baranki czy pierniczki, głuszyccy mieszkańcy na swoich stołach wielkanocnych i bożonarodzeniowych znajdą stroiki przygotowane przez swoją młodzież, a w Dziećmorowicach tradycją jest już wyplatanie palm, na które przychodzi coraz więcej osób, nie tylko z KSM.

Wszyscy dobrze wiemy, i uczymy tego naszą młodzież, że jeżeli chcemy coś osiągnąć, to musimy najpierw na to zapracować. Dlategoteż zebrane pieniądze przeznaczamy na wyjazdy wakacyjne, zimowe czy rekolekcje, które pozwalają się nam formować i wzrastać jako KSMowiczom tak, aby nieustannie służyć Bogu i naszym małym ojczyznom, w których mieszkamy.

 

 

ks. Jakub Klimontowski

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”147″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/vhosts/wakcji24.pl/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Nasi partnerzy