Już niebawem płyta z Sygnałem Miłosierdzia!

  • Napisany przez:

Już niebawem Sygnał Miłosierdzia w twoim domu. Choć od tegorocznego minęły już prawie dwa miesiące, to poprzez wspomniany wieczorny niedzielny koncert, w sercach tłumnie zebranych widzów do dziś pozostają niezapomniane dźwięki.

Niesamowity klimat, światła, wspaniała muzyka, która publicznie uwielbiała naszego Pana Jezusa Chrystusa. Kto z nas nie chciałby aby takie spotkania odbywały się na co dzień? Czy jest to możliwe? Oczywiście! Organizatorzy tegorocznego koncertu zapragnęli, aby każdy mógł w swoim domu uwielbiać pieśnią naszego Boga. Już wkrótce pojawi się płyta audio z tegorocznego koncertu „Sygnał Miłosierdzia”.

Wybrane pieśni, które znajdą się na krążku będą niesamowitą okazją do kontemplacji nad słowem Bożym w swoim zaciszu domowym, ale także do wspaniałych wspomnień.

Nasza płyta jest tak naprawdę cegiełką, gdyż cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na organizację kolejnej edycji koncertu „Sygnał Miłoserdzia”.

– dodaje Wojciech Budniak, główny koordynator koncertu.

Dołącz do rodziny SYGNAŁ MIŁOSIERDZIA i wesprzyj nas w budowaniu wspaniałego dzieła!

Jak to zrobić?

1. Porozmawiaj z księdzem proboszczem w swojej parafii.

2. Ogłoś o naszej akcji z płytą cd – np. w czasie niedzielnych ogłoszeń parafialnych.

3. Napisz do nas na: kontakt@sygnalmilosierdzia.pl. w treści wiadomości podaj: – ile szt. cd chcesz zamówić, swoje dane kontaktowe.

Pamiętaj! W tytule wiadomości wpisz: „zamówienie płyty SM 2020” 4. Skontaktujemy się z tobą w celu uzgodnienia terminu dostarczenia płyt. Pamiętaj, że my osobiście dostarczymy płyty na nasz koszt. Liczymy na twoje wsparcie i pomoc!

SM

Nasi partnerzy