Konkurs Biblijny dla LSO

  • Napisany przez:

Księga Jozuego i Dzieje Apostolskie z obowiązkową  znajomością tekstu Ksiąg, Wstępu oraz przypisów, to zakres materiału XXVII  edycji Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego dla Ministrantów i Lektorów, organizowanego przez diecezję zielonogórsko-gorzowską.

Konkurs rozgrywany jest w dwóch etapach: w terminie 7 marca 2020 r. odbywają się eliminacje diecezjalne, w których należy wyłonić drużynę diecezjalną  i indywidualnego zwycięzcę.

Zwycięzcy pierwszego etapu wezmą udział  w finale ogólnopolskim w Zielonogórsko-Gorzowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu w dniach 29-30 maja 2020 r.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu (regulamin, zgłoszenia) dostępne na stronie www.ubiblijnieni.pl. W wyniku likwidacji gimnazjów, wprowadzamy zmianę w regulaminie, polegająca na tym, że kategoria młodsza obejmuje uczniów do 8 klasy szkoły podstawowej.

Jak co roku dla uczestników etapu finałowego, dobroczyńcy – panowie Roman i Piotr Gwizd – przygotowują cenne nagrody. Od paru lat główne nagrody funduje także Biuro Pielgrzymkowe MISJA TRAVEL.

ZGŁOSZENIA DO ETAPU DIECEZJALNEGO  DO 2 MARCA 2020 r. ETAP DIECEZJALNY 7 MARCA, GODZ. 10.00 W ŚWIDNICY, NA UL. BUDOWLANEJ.

 

Nasi partnerzy