Opłatek LSO i ERM-u

  • Napisany przez:

W sobotę 12 stycznia, odbyło się w parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza i Eucharystycznego Ruchu Młodych z naszej parafii i Radkowa, wraz z  rodzicami. Rozpoczęło się od odczytania fragmentu Pisma Świętego i składania sobie życzeń; był również czas na wspólny posiłek i kolędowanie. Swoim talentem śpiewaczym każdy mógł się pochwalić.

Śpiewali starsi i młodsi, lektorzy i ministranci, także dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych. Swoje umiejętności wokalne pokazali również kl. Łukasz i ks. Jacek, wykonując kolędy solo.

Miły to czas, kiedy można spotkać się razem i spędzić czas w trochę innej formie niż zwykle.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce rodziców, którzy przygotowali produkty dla naszych podopiecznych.

ks. Jacek

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”372″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy