Opłatkowe spotkanie KSMu

  • Napisany przez:

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Kojarzą się nam z domem pełnym gości, błyszczącą choinką i jej zapachem! Ale przede wszystkim Święta Bożego Narodzenia przepełnione są ciepłem, nadzieją i miłością, a to wszystko za sprawą przyjścia na świat Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

W niedzielę 6 stycznia odbyło się Diecezjalne Spotkanie Opłatkowe KSM w Szczawnie-Zdroju, na które przyjechały parafialne oddziały z Głuszycy, Nowej Rudy-Słupca i Dziećmorowic.

Celem spotkania było przełamanie się opłatkiem,  złożenie sobie życzeń świątecznych związanych z Narodzeniem Pańskim oraz złożenia sobie życzeń z okazji Nowego Roku.

To był dobry, błogosławiony czas spędzony na wspólnych rozmowach i planach na rok 2019. Bóg zapłać!


ks. Jacek Piskrzyński

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”364″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”480″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”300″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasi partnerzy