Ostatnie wołanie Maryi

Kochajcie Maryję i czyńcie wszystko, co możecie, aby Ją ludzie kochali. Odmawiajcie ku Jej czci różaniec. Czyńcie to zawsze.

św. o. Pio

 

Kochani dzisiaj zapraszam was na recenzję jednej z najpiękniejszych książek o Matce Bożej i jej przesłaniach jakie dotychczas czytałam . Jest to książka Ostatnie Wołanie Maryi Księdza Piotra Glasa, wydawnictwa Esprit. Ksiądz Glas jest jednym z moich ukochanych Kapłanów głoszących w internecie, przeczytałam większość jego książek, wysłuchałam ogrom jego konferencji , bardzo wiele temu cudownemu Kapłanowi Mamusi zawdzięczam. Ta książka jest, (jak sądzę) najbardziej wyjątkowa, gdyż jest to kompendium wiedzy o dzisiejszych objawieniach Maryjnych, wziętych w jedno ostateczne wołanie – ostatnie wołanie naszej kochającej Matki, która jest z nami w tym najtrudniejszym czasie i chce być naszą Arką Ocalenia, Arką Zbawienia.

Opis Autora:

Aby świat poznał, jak straszny jest gniew Ojca Niebieskiego wobec współczesnego świata, Bóg przygotowuje wielkie oczyszczenie całej ludzkości.
Matka Boża w Akicie

Ksiądz Stefano Gobbi, Sekretarz Matki Bożej, pisał, że Maryja jest straszna i potężna. Straszna dla wszystkiego, co demoniczne, i potężna, gdy roztacza nad nami swoją opiekę. Jak rozumieć wydarzenia ostatnich dekad? Co Maryja chce nam powiedzieć o czasach zamętu, w których żyjemy? Jaką nadzieję nam pozostawia?

Ksiądz Piotr Glas, który Maryi oddał całe swoje kapłańskie życie, prowadzi nas przez kolejne orędzia naszej Matki – w Fatimie, Akicie, Kibeho i La Salette – w których Maryja wzywała do przemiany serc. Jej wołania to odpowiedź na współczesny kryzys wiary. To także konkretne wskazówki, co mamy zrobić, by przygotować się na przyjście naszego Pana.

W książce autor opisał po kolei wszystkie objawienia Matki Bożej z ostatnich czasów, ukazując to, że wszystko spełnia się na naszych oczach i wiele jeszcze przed nami. Wszystko się wypełnia, więc Ksiądz Piotr daje nam również wszelkie wskazówki i ratunek jaki nam Matka Boża dała, więc najpiękniejsze i najmocniejsze modlitwy, a także świadectwa. Książka wywarła na mnie piorunujące wrażenie, dlatego, że Ksiądz Glas jest wielkim prorokiem Mamusi naszych czasów i wierzę, że ta książka to również Jej dzieło, aby pokazać nam, że wszystko o czym mówiła spełnia się, jeśli ludzie się nie zmienią, nie nawrócą będzie jeszcze gorzej, ale to musi się wypełnić dla oczyszczenia … Daje nam wskazówki i pokazuje ratunek w Jej Niepokalanym Sercu, które jak Sama powiedziała zwycięży. Ksiądz Piotr, który sam od lat żyje nabożeństwem całkowitego oddania się Mamusi Niepokalanej tak jak żył Nim Jan Paweł II, o czym także wspomina w tej lekturze. Autor pokazuje nam i uczy jak się do niego przygotować, jak się całkowicie oddać Maryi i jak żyć tym nabożeństwem na co dzień.

Kochani z całego Serca polecam wam tę pozycję książkową, gdyż można się dowiedzieć ogrom Prawdy o dzisiejszym świecie, o życiu w nim, jak również o tym jak z pomocą Matki Bożej ratować siebie, bliskich i świat. Innej drogi niż przez Niepokalane Serce Mamusi na te czasy nie ma i jest to także dokładnie ukazane w tej książce. Proszę jednak pamiętać, że jedynym celem naszej Niebieskiej Mamy jest droga do Serca Jej Syna, więc Ona bezpiecznie będzie nas prowadziła do Niego pomagając nam na każdym kroku, chroniąc od złego, bo wiadomo zły najbardziej boi się właśnie Jej i dlatego Jej dzieciom boi się stawiać czoła. Wie o tym, że Jej dzieci są dla niego największym zagrożeniem, dlatego po tym jak człowiek się nawraca pierwsze od czego chce nas odciągnąć jest nabożeństwo do naszej Mamy, gdyż Ona jest najpotężniejsza w walce z nim, wie, że z Nią walczyć nie ma szans, bez Niej jeszcze sobie poradzi nas zniszczyć. Dlatego nie dajcie sobie odebrać Maryi. Ona jest naszym ratunkiem, Ona jest naszym schronieniem i Arką na czas zamętu.

źródło

http://wojowniczkaniepokalanej.pl/

https://www.swiatksiazki.pl/

Nasi partnerzy