Bus dla Fundacji Dunajec

Fundacja Dunajec stara się pomagać naszym rodakom, dostarczamy żywność, chemię gospodarczą, artykuły medyczne i dziecięce. Wraz z wieloma ludźmi Dobrej Woli, organizujemy pomoc charytatywną taką jak Dary Serc. Do naszych akcji włączają się Światowy Związek Żołnierzy AK oddział Nowy Targ , Koła Gospodyń Wiejskich, parafie, szkoły, strażacy z OSP. Osoby prywatne, wspierają nas swoimi darami, pieniędzmi i pracą, w większości pomagają i wspierają nas bezinteresownie, z POTRZEBY SERCA !!! chcąc pozostać anonimowymi.

Już parę razy zawieźliśmy pomoc dla naszych rodaków na Kresy. Organizujemy także transport Ukraińskich uchodźców z granicy, udało się nam również znaleźć mieszkania i kwatery dla uchodźców , w zaprzyjaźnionych domach w Katowicach, Warszawie, Krakowie, Nowym Targu, Hubie. W kilku wypadkach przekazaliśmy też środki finansowe i pomoc rzeczową. To wszystko robimy dla uchodźców z Ukrainy, tak jak robi to większość Polaków w tym wojennym czasie.

Do tej pory radziliśmy sobie wypożyczając busy. Najlepszym jednak rozwiązaniem byłoby posiadanie własnego pojazdu. Idealny byłby bus towarowo osobowy taki 9 osobowy, można przewieźć nim uchodźców, wolontariuszy do pracy a po wyjęciu siedzeń można przewozić dary dla potrzebujących wsparcia. Zgłosił się nawet chętny do odsprzedaży takiego busa – auto jest na zdjęciu obok. Samochód z rocznika 2018 z pełnym wyposażeniem w standardzie Titanium. Po wymianach gwarantujących bezproblemowe przejechanie kolejnych 100 tys. Był już raz z nami na misji na Kresach, więc znamy go i wiemy że jest idealny do tego celu.

Cała działalność naszej fundacji opiera się na wolontariacie, i dobrej woli naszych darczyńców, wszystko co otrzymujemy jest przekazywane potrzebującym, nie mamy obecnie możliwości zakupu za gotówkę takiego samochodu. Dlatego tylko POMOC LUDZI DOBREJ WOLI może podołać temu wyzwaniu. Więc jeśli możesz nas wesprzeć dowolną kwotą, będziemy bardzo wdzięczni!

Więcej o naszej działalności przeczytasz na stronie: fundacjadunajec.pl

https://zrzutka.pl/bus-dla-fundacji-dunajec

Nasi partnerzy