Córka Króla

5 marca 2022r. wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej zapraszają już po raz trzeci kobiety na konferencję „Córka Króla”. Temat tegorocznego spotkania to: „Talitha kum”. W programie: prelekcje, wspólna modlitwa, warsztaty, rozmowy przy kawie i herbacie.

Głównym celem konferencji jest poukładanie w sobie kobiecości. Temat tegorocznego spotkania to: „Talitha kum”- Dziewczynko, mówię ci, wstań!.

 – Nie będziemy skupiać się na cudzie. Bardziej chcemy dopatrywać się tej małej dziewczynki, która jest w każdej z nas i która Pan Bóg chce obudzić. Obserwujemy, że bardzo duży chaos wdarł się w kobiece serca. Po rozmowie w gronie organizatorów doszliśmy do wniosku, że Pan Bóg chce na nowo pokazać nam do czego stworzył kobiety. I kim jest Maryja – mówiła Agnieszka Lesiów, koordynator projektu.

„Córka Króla” to weryfikowanie swojego dotychczasowego życia z planem Boga.

– Konferencja dla kobiet „Córka Króla” to niezwykły czas, kiedy Bóg może kształtować na nowo nasze kobiece serca dotykając ich głębi. To wielka chwila zatrzymania u stóp Oblubieńca. Zweryfikowanie swojego dotychczasowego życia z planem Boga, co do każdej z nas osobno. To delikatny wykład Boga Stwórcy o Tej, która jest wzorem dla każdej z nas – o Maryi. To spotkanie dla kobiet, które spotykają się, by posłuchać fantastycznych mówców, by spotkać się porozmawiać, ale przede wszystkim po to, by zawierzyć swoje serca Matce Bożej – dodała  Agnieszka Lesiów.

Mówcami będą : ks. prof. dr hab. Mariusz RosikWirginia Lidia Mielcarek OP dominikanka oraz Anna Weigl.

Konferencja rozpocznie się o godz. 9.00 Mszą św. Dalsza część odbędzie się w Planowane zakończenie po godz. 18.00. Organizatorzy zapewniają, że podczas spotkania będą przestrzegane obostrzenia sanitarne.

Aleksandra Kornicka

Nasi partnerzy