Złomem na pomoc dzieciom

  • Napisany przez:

Jadą samochodami z czasów PRL by nagłośnić akcję pomocy dzieciom z domów dziecka. W tym roku wyruszają 3 września 2022 ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Meta jest w Albanii.

Złombol to rajd charytatywny, którego pierwsza edycja odbyła się w 2007 roku. Wyruszyły wtedy 2 samochody rodem z PRL-u kierując się do Monako, a w następnych latach dołączyli do nich kolejni śmiałkowie. Mimo braku gwarancji na ukończenie rajdu na starcie można zobaczy setki pojazdów i tysiące uczestników, bo Złombol to również zabawa. Uczestnikom nie straszne są złe warunki pogodowe, długie podjazdy, wymiany części w warunkach survivalowych, czy skrajne wyczerpanie.

Jednak już od pierwszego startu, samym celem nie było miejsce na mapie, a pomoc dzieciom z domów dziecka. Od 16 lat Złombol spełnia dziecięce marzenia, umożliwiamy dokształcanie, rozwianie pasji i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Dzięki zebranym pieniądzom organizowane są wycieczki, kolonie, opłacane obozy tematyczne. Dzieci obejmowane są pomocą w zakresie wsparcia terapeutycznego i psychologicznego.

Chcesz pomóc dzieciom? Nic prostszego. Wystarczy wesprzeć akcję, a 100% przekazanych przez Ciebie pieniędzy trafi do dzieci z domów dziecka. Liczy się każda złotówka. Wpłat należy dokonywać do 1 września 2022 jedynie przez poniższy link:

https://deposit.rallygo.eu/donate/61d0a137d73a68000a840644?team=6272d12890ae41000a5ee74e

Najważniejszą zasadą pozostaje – 100% uzbieranych środków przeznaczanych jest na realizację marzeń dzieci z domów dziecka. Organizatorzy nie czerpią zysku z imprezy oraz nie pobierają wynagrodzenia za organizację. Istnieje pełen wgląd w sprawozdanie finansowe, wszystkie zakupy są robione po porównaniu ofert i wybraniu najlepszej. Wszystko jest transparentne i na życzenie do wglądu. Patronem akcji są „FUNDACJA NASZ ŚLĄSK im. gen. Jerzego Ziętka” i Urząd Miasta Katowice. Od 2007r. Akcję wsparło już ponad 11.000 darczyńców. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy, bo w tym roku w Złombolu startuje również załoga zaprzyjaźniona z portalem wAkcji24.pl.

Nasi partnerzy