Sygnał Miłosierdzia

Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy spotykać się każdego roku na wspólnym koncertowaniu! Sygnał Miłosierdzia jest wydarzeniem całkowicie non profit. Jest w 100% darmowe dla każdego, nikt z organizatorów nie czerpie z koncertu jakichkolwiek zysków pomimo wielu trudów związanych z przygotowaniami Sygnał Miłosierdzia to jednak nie tylko koncert finałowy odbywający się w Boże Ciało, ale również seria warsztatów muzycznych, pozwalających kształcić instrumentalistów i chórzystów do wykonania repertuaru pod okiem profesjonalnych dyrygentów
Przygotowanie wydarzenia w tak rozbudowanej oprawie nie jest prostym przedsięwzięciem. Każdego roku dokładamy wszelkich starań by jak najwięcej środków pozyskać z zewnątrz. Nie zaspokajają one jednak w pełni kosztów wydarzenia.
Dlatego jeśli Sygnał Miłosierdzia jest Ci bliski, możesz wesprzeć nasze dzieło poprzez darowiznę. Każdy grosz ma ogromny wpływ na ostateczny kształt spotkania!
Jeśli chcesz dołożyć cegiełkę do przygotowania tegorocznego koncertu, możesz nas wesprzeć finansowo na stronie www.sygnalmilosierdzia.pl/wsparcie
Wpłacając 25zł otrzymasz od nas w podziękowaniu profesjonalnie nagraną, limitowaną płytę, zawierającą wykonania muzyczne z ubiegłorocznego koncertu. Przy kwotach od 50zł w górę wyślemy Ci dodatkowo płytę z Sygnału Miłosierdzia 2020. Płyty CD będą wysyłane w formie cegiełki do wyczerpania zapasów.
https://www.facebook.com/sygnalmilosierdzia

Nasi partnerzy