Alpha online – zapraszamy!

  • Napisany przez:

Alpha to dobry czas na oderwanie się od codziennego pośpiechu. Alpha jest dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś o chrześcijaństwie, pogłębić swoją wiarę, rozwiać wątpliwości lub podzielić się swoim doświadczeniem wiary z innymi.

Zarówno osoby, które nic nie wiedzą o Jezusie, jak i te, które Go znają, mają możliwość odkrywania na nowo Jego miłości. Możesz znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię życiowe pytania.

Zgłoś swój udział! Rozpoczynamy 6 lipca 2020 r.

Ze względu na ograniczenia w organizowaniu spotkań i wydarzeń w trakcie epidemii, chcemy zaprosić Cię na Alpha online!

Alpha online to internetowy cykl zawierający wykłady i spotkania w małych grupach – bardzo cenione przez uczestników. Wtedy możesz porozmawiać, zapytać o wszystko i wyjaśniać swoje wątpliwości, dzielić się swoim doświadczeniem lub przedyskutować interesujący Cię problem. Możesz również tylko słuchać, bez konieczności mówienia. Każdy uczestnik wnosi do grupy nowe spojrzenie i to jest cenne.

Alpha online to dobry czas na refleksję i poświęcenie uwagi swojemu życiu, swoim emocjom i sprawom, bez wychodzenia z domu.

Początek spotkań 6 lipca 2020 r. o godz. 18.30. Spotkania będą się odbywać na platformie ZOOM. Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoś się: https://tiny.pl/79h6b lub 730 311 183 lub pobierz kod:

kod

To będzie już trzecia Alpha online zorganizowana i poprowadzona przez Wspólnotę DOM BOŻY w trakcie epidemii. W poprzednich uczestniczyło ponad 150 osób.

źródło – diecezjaswidnicka.pl

Nasi partnerzy