Gdzie jest Twoje serce?

  • Napisany przez:

„Niedługo ja pójdę do raju, a ty pozostaniesz tutaj, by ludzie wiedzieli, że Pan chce ustanowić na świecie nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Kiedy będziesz o tym mówić, nie kryj się. Powiedz wszystkim, że Bóg udziela nam swoich łask za pośrednictwem Niepokalanego Serca Maryi, więc niech Ją o nie proszą. Powiedz, że Jezus chce, by wraz z Jego Sercem wielbiono Niepokalane Serce Maryi, bo Bóg, Pan nasz , powierzył Jej sprawę pokoju”

Te „głębokie” słowa kieruje do s. Łucji „szczególny teolog” św. Hiacynta – dziecko, które nawet nie skończyło 10 lat tuż przed swoją śmiercią, jakby przypominając Łucji „misję”, którą wyznaczył jej Pan Bóg.

A jaka jest misja mojego życia? – stawiasz sobie takie pytanie.  

W ostatni piątek i sobotę czerwca oddaliśmy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi – w pierwszy piątek i sobotę „przedłużyliśmy” nasze świętowanie.

Zapraszam do Sanktuarium M. B. Fatimskiej na następną Noc Fatimską na I sobotę miesiąca. Tu staramy się odpowiedzieć na prośbę Maryi i w każdą I sobotę miesiąca gromadzimy się o godzinie 20.00 aby wynagradzać grzechy ludzi i „wyciągać kolce” z kochającego Serca naszej Matki. Msza św. połączona ze spowiedzią św. wynagradzającą i przyjęciem komunii wynagradzającej oraz 15 minutowa medytacja – czuwanie przed Najświętszym Sakramentem i kontemplacja tajemnic różańcowych – to odpowiedź na zaproszenie Maryi. Procesja Światła, podczas której odmawiamy Różaniec wynagradzający jest „dopełnieniem” tej Nocy.

Zapraszam w imieniu Maryi

o. Zdzisław Świniarski SSCC (Sercanin Biały)

www.sanktuarium-fatimskie.pl

 

 

Nasi partnerzy