Przybądź! Maryja zaprasza

  • Napisany przez:

Praktyka pierwszych sobót miesiąca w duchu wynagradzającym, to szczególna prośba Pana Jezusa i Maryi. Zapraszamy do Sanktuarium M. B. Fatimskiej w Polanicy Zdroju, na godzinę 20.00 na Mszę św. z możliwością spowiedzi i następne „elementy” I sobót, czyli 15 min. medytacja i Różaniec wynagradzający, który gdy pogoda pozwala odmawiamy podczas Procesji Światła.

„Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Żeby je ratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli się zrobi to, co wam powiem, wielu przed piekłem zostanie uratowanych i nastanie pokój na świecie.

Wojna zbliża się ku końcowi. Ale jeżeli ludzie nie przestaną obrażać Boga, to w czasie
pontyfikatu Piusa Xl rozpocznie się druga wojna, gorsza. …Wiedzcie, że jest to wielki znak
od Boga, że zbliża się kara na świat za liczne jego zbrodnie, będzie wojna, głód, prześladowanie Kościoła i Ojca Świętego”.

To są niezwykłe słowa w lipcowych Objawieniach – wzywające nas wszystkich do
szczególnej refleksji, ale i również wzywające nas do szczególnej modlitwy za siebie i
innych. Nie można ich bagatelizować, bo poruszają nie tylko kwestie ziemskiego życia
człowieka, ale przede wszystkim ostrzegają przed wiecznym potępieniem – temat dziś
niezwykle rzadko podejmowany w publicznych dyskusjach, czy nawet z kościelnych ambon. Maryja jako Matka nie straszy nas lecz przestrzega, a jednocześnie pokazuje „rozwiązanie”, które pomogą nam uniknąć wiecznego potępienia, gdy mówi:

„Aby temu zapobiec, przybędę, aby prosić o poświęcenie Rosji memu Niepokalanemu Sercu i o Komunię św. wynagradzającą w pierwsze soboty. Jeżeli moje życzenia zostaną spełnione, Rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, bezbożna propaganda rozszerzy swe błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowanie Kościoła, dobrzy będą męczeni, a Ojciec Święty będzie musiał wiele wycierpieć. Różne narody zginą. Na koniec jednak moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci i przez pewien czas zapanuje pokój na świecie. …. Kiedy odmawiacie różaniec, mówcie po każdej tajemnicy: „O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba, a szczególnie te, które najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia”.

PRZYBĄDŹ – Maryja zaprasza, a my Sercanie Biali na Was czekamy aby wspólnie się
modlić.

o. Zdzisław Świniarski SSCC (Sercanin Biały)

zdj. – Saktuarium MB Fatimskiej w Polanicy Zdrój

Nasi partnerzy